Nawilżane chusteczki do twarzy z avocado, witaminą A i E głęboko oczyszczają i odżywiają skórę. Zawierają ekstrakt z avocado, witaminy A i E, które nawilżają, regenerują i opóźniają starzenie. Bez alkoholu i parabenów, hypoalergiczne, idealne do demakijażu. Dla każdego typu cery!
Nawilżane chusteczki do twarzy z ekstraktem z avocado, witaminą A i E to innowacyjny produkt do codziennej pielęgnacji skóry, który łączy w sobie delikatne oczyszczanie z intensywnym nawilżeniem i odżywianiem. Formuła wzbogacona o naturalne składniki aktywne sprawia, że skóra pozostaje świeża, gładka i pełna blasku, a wygodna forma chusteczek pozwala na ich użycie w każdej chwili – w domu, w podróży czy po treningu.
Główne składniki i ich działanie:
Sposób użycia:
Wymiary (S x W x G): 18 cm x 6 cm x 12 cm
Wymiary chusteczki: 16 cm x 12 cm
Masa brutto: 250 g
Termin przydatności: 24 miesiące od daty produkcji
Ostrzeżenia:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
nawilżane chusteczki do twarzy, chusteczki z avocado, chusteczki z witaminą A i E, demakijaż twarzy, oczyszczanie skóry, nawilżające chusteczki, chusteczki do pielęgnacji, chusteczki hypoalergiczne, chusteczki bez parabenów, chusteczki do cery wrażliwej, ekstrakt z avocado, witamina A dla skóry, witamina E przeciw starzeniu, aloes w chusteczkach, nawilżenie, gliceryna w pielęgnacji, panthenol dla skóry, chusteczki biodegradowalne, chusteczki do demakijażu oczu, naturalne chusteczki, chusteczki przeciwzmarszczkowe, chusteczki dla mężczyzn, chusteczki dla kobiet, chusteczki po treningu, chusteczki podróżne, pielęgnacja twarzy, odżywienie skóry, regeneracja naskórka, łagodzenie podrażnień, świeża skóra, gładka cera, chusteczki bez alkoholu, chusteczki z aloesem, chusteczki z ekstraktami roślinnymi, chusteczki do suchej skóry, chusteczki do tłustej cery, chusteczki do mieszanej cery, chusteczki do cery dojrzałej, chusteczki przeciwstarzeniowe, chusteczki z antyoksydantami, chusteczki do makijażu, chusteczki do pielęgnacji dziennej, chusteczki do pielęgnacji nocnej, chusteczki dla wegan, chusteczki ekologiczne, chusteczki do twarzy i dekoltu.