Płyn do podłóg panelowych i parkietów Mcintosh, 1000 ml, migdałowy

Płyn do podłóg panelowych i parkietów Mcintosh, 1000 ml, migdałowy.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5,50 zł 11,90 zł 5.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dynamic
Kod produktu: 8F2D-96395

Opis

Płyn do mycia paneli i parkietów skutecznie czyści panele podłogowe i ścienne, parkiety oraz mozaiki drewniane lakierowane nie niszcząc ich struktury. Specjalnie opracowana formuła zawierająca mydło potasowe skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Zastosowane najwyższej jakości komponenty nie tylko doskonale pielęgnują powierzchnie ale dodatkowo przywracają im piękny i świeży wygląd. Odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa pozwala utrzymać przyjemny zapach przez długi czas. Płyn jest wydajny i łatwy w użyciu. Płyn do mycia paneli i parkietów stworzony jest w oparciu o technologie NANO. Zastosowany NANO preparat pozwala związkom powierzchniowo czynnym skuteczniej penetrować niedostępne miejsca, tworząc niewidoczną powłokę antyelektrostatyczną, na której znacznie wolniej osadza się brud, pył i inne zabrudzenia. Zawarte NANO cząsteczki są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Składniki: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (benzyl alcohol), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, aktywne cząstki krzemu.

Sposób użycia: Duże powierzchnie zmywać rozcieńczonym płynem stosując 6 nakrętek płynu na 5 litrów wody. Silne zabrudzenia zmywać nierozcieńczonym płynem, następnie przetrzeć wilgotną gąbką lub ścierką. W przypadku materiałów wrażliwych na działanie wody czyścić za pomocą zwilżonej roztworem szmatki, a następnie wytrzeć do sucha. Nie dopuszczać do nadmiernego przemoczenia powierzchni. Stosować się do zaleceń producenta paneli i parkietów.

UWAGA:

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl