O firmie

Nasza firma zajmuje się dystrybucją produktów wysokiej jakości z przeznaczeniem zarówno dla firm jak i gospodarstw domowych.

Produkty dla domu

Oferujemy szeroką gamę doskonałej jakości produktów do pielęgnacji ciała zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Duża część naszego asortymentu posiada różne certyfikaty, które mogą decydować o ich wyborze i stanowić wskazówkę w zależności od Państwa preferencji. Oprócz produktów o zastosowaniu typowym dla gospodarstw domowych, posiadamy w swojej ofercie produkty o bardzo wysokiej, profesjonalnej skuteczności, które pomogą w utrzymaniu czystości przy najtrudniejszych zabrudzeniach.

Rękawice diagnostyczne

Swoją ofertę kierujemy do bardzo szerokiego grona odbiorców. Wśród stałych klientów mamy przychodnie i laboratoria, producentów leków, producentów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw, mięs, gabinety kosmetyczne, salony odnowy biologicznej, salony tatuażu, salony maniciure, fryzjerów oraz klientów indywidualnych kupujących rękawice do użytku domowego.

Nasze rękawice są wytrzymałe, występują w różnych kolorach i rozmiarach, są zakwalifikowane jako wyroby medyczne i jako środek ochrony indywidualnej dopuszczone również do kontaktu z żywnością.

Zespół naszego sklepu ma bardzo profesjonalne podejście do naszych klientów co przekłada się na jakość kontaktów i obsługi oraz na szybkość realizacji zamówień.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie.

Zespół sklepu

demetra.pl

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl