• Nowość
Zawieszka zapachowa z wosku Paul Donnant
search
  • Zawieszka zapachowa z wosku Paul Donnant
  • Zawieszka zapachowa z wosku Paul Donnant
  • Zawieszka zapachowa z wosku Paul Donnant
  • Zawieszka zapachowa z wosku Paul Donnant

Zawieszka zapachowa z wosku Paul Donnant

19,90 zł
Brutto 24 godziny

Naturalna zawieszka zapachowa Paul Donnant to elegancki i ekologiczny sposób na odświeżenie każdej przestrzeni. Wykonana z mieszanki wosku sojowego i pszczelego, wzbogacona suszami kwiatów, owoców i przypraw. Unikatowego charakteru nadają jej wtopione w wosk muszelki. Długotrwale uwalnia subtelny zapach, idealnie sprawdzając się w szafie, samochodzie czy łazience. To także piękna, naturalna dekoracja i doskonały pomysł na prezent dla miłośników ekologii i rękodzieła.

Ilość:
Dostępny w magazynie

Paul Donnant - zawieszka zapachowa: Naturalny Powiew Piękna

Odkryj unikatową zawieszkę zapachową marki Paul Donnant, która jest połączeniem rzemieślniczej precyzji i hojności natury. To nie tylko odświeżacz, ale także elegancka, naturalna dekoracja, która wniesie do Twojej przestrzeni urok i subtelny aromat. Każda zawieszka jest starannie tworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie autentyczność i piękno ukryte w detalach.

Sercem tej wyjątkowej kompozycji jest mieszanka najwyższej jakości naturalnych wosków: sojowego i pszczelego. Połączenie to gwarantuje stopniowe i długotrwałe uwalnianie zapachu, wypełniając pomieszczenie delikatną, naturalną wonią. Wzbogacona o bogactwo suszonych kwiatów, owoców roślin i aromatycznych przypraw, każda zawieszka jest małym dziełem sztuki, oferującym wielowymiarową, organiczną woń.

Wyróżniają ją elegancko wtopione w strukturę wosku prawdziwe muszelki, które dodają produktowi morskiego, naturalnego charakteru i unikalnego wyglądu. Dopełnieniem jest sznurek, gotowy do zawieszenia w szafie, samochodzie, łazience czy przedpokoju. Nie tylko skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, ale także stanowi piękną, ekologiczną ozdobę.

Idealna jako funkcjonalny dodatek do domu lub oryginalny, świadomy prezent dla bliskich. Zawieszka zapachowa Paul Donnant to naturalny sposób na otoczenie się pięknem i harmonią zapachów przez długie tygodnie.


Sposób użycia:

Zawieś zawieszkę za pomocą dołączonego sznurka w wybranym miejscu. Najlepiej sprawdza się w:

  • Szafie lub garderobie – nadaje ubraniom delikatną, świeżą woń i pomaga odstraszać mole.
  • Samochodzie – np. na lusterku wstecznym, tworząc przyjemną atmosferę podczas jazdy.
  • Łazience lub przedpokoju – gdzie skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
  • Szafce z pościelą lub ręcznikami.

Specyfikacja produktu :

Wymiary (S x W x G): 11 cm x 12 cm x 2 cm

Skład: wosk sojowy, wosk pszczeli

Masa netto: 30 g

Masa brutto: 45 g


Bezpieczeństwo:

  1. Przechowywać i używać w miejscach niedostępnych dla dzieci
  2. Unikaj bezpośredniego nasłonecznienia i silnych źródeł ciepła, aby zapobiec nadmiernej emisji aromatu.

zawieszka zapachowa, odświeżacz, odświeżacz powietrza, zapach do domu, zapach do szafy, dyfuzor zapachowy, dyfuzor, odświeżacz do szafy, wosk sojowy, wosk pszczeli, Paul Donnant, naturalny odświeżacz, zapach do samochodu, suszone kwiaty, przyprawy, suszone owoce, muszelki, dekoracja naturalna, ekologiczna zawieszka, ręcznie robiona, zapach do domu, sznurek lniany, neutralizacja zapachów, woń natury, prezent ekologiczny, rękodzieło, dekoracja do łazienki, dekoracja do przedpokoju, mieszanka przypraw, zapachowy wisiorek, sojowy wosk, pszczeli wosk, długotrwały zapach, subtelny aromat, woń kwiatowa, woń owocowa, woń korzenna, morska nuta, klimat natury, wegański wosk (sojowy), produkt naturalny, bez chemii, polska marka, oryginalny prezent, dekoracja z muszlami, ozdoba do szafy, odświeżacz powietrza, alternatywa dla spray, higiena ubran, świeży zapach, relaksujący aromat, eko dekoracje, świadomy wybór, modne dodatki, wystrój wnętrz, styl boho, styl rustykalny, styl eko, domowy klimat, naturalne piękno, kompozycja zapachowa, olejki eteryczne, produkt cruelty-free, biodegradowalny, wolne uwalnianie zapachu, praktyczny upominek, dla niej, dla niego, do mieszkania, do biura, do garderoby, do korytarza, świeży powiew, przyjemny aromat, dekoracja funkcjonalna

2025-X10049
Skład / INCI:
soybean wax, beeswax, spices, dried flowers and fruits of plants
Opakowanie:
30 g
Opinie (0)